KASBIY BILIMLAR YANA BIR BOSQICHGA OSHDI
“KAFIL-SUG‘URTA” AJ Yuridik xizmat bo‘limi jamoasida yana bir muhim natija qayd etildi. Kompaniyada belgilangan malaka talablari asosida bo‘lim yuristi Soliyev Otabek Saliyevich O‘zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi mediatorlarni tayyorlash maxsus o‘quv kursini tamomlab, tegishli sertifikatga ega bo‘ldi.
➡️ Mazkur sertifikat 40 soatlik “Mediatorlarni tayyorlash o‘quv kursi” o‘zlashtirilganini tasdiqlaydi hamda xodimimizning huquqiy bilimlari, muzokara olib borish va nizolarni hal etish bo‘yicha amaliy ko‘nikmalari yanada mustahkamlanganini ko‘rsatadi.
➡️ Ushbu natija xodimimizning kasbiy talablarga jiddiy yondashuvi, o‘z ustida muntazam ishlayotgani hamda bilim va ko‘nikmalarini izchil ravishda takomillashtirib borayotganining amaliy ifodasidir.
😊 Soliyev Otabek Saliyevichni ushbu natija bilan samimiy tabriklaymiz. Uning bilim va mas’uliyat bilan olib borayotgan faoliyati jamiyatimiz rivojida muhim o‘rin tutadi.

ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ ЗНАНИЯ ВЫШЛИ НА НОВЫЙ УРОВЕНЬ
В коллективе юридической службы АО «KAFIL-SUG‘URTA» зафиксирован ещё один значимый результат. В соответствии с установленными квалификационными требованиями юрист отдела Солиев Отабек Салиевич успешно завершил специальный учебный курс по подготовке медиаторов при Министерстве юстиции Республики Узбекистан и получил соответствующий сертификат.
➡️ Данный сертификат подтверждает освоение 40-часового курса «Подготовка медиаторов», а также свидетельствует о дальнейшем укреплении его правовых знаний, навыков ведения переговоров и разрешения споров.
➡️ Этот результат является практическим подтверждением ответственного отношения сотрудника к профессиональным требованиям, его постоянной работы над собой и системного совершенствования знаний и навыков.
😊 Искренне поздравляем Солиева Отабека Салиевича с достигнутым результатом. Его деятельность, основанная на знаниях и ответственности, занимает важное место в развитии нашей компании.